PlanetaGrecja oferuje szeroki wachlarz usług, dostępnych oddzielnie lub w pakiecie:

Zakwaterowanie

Specjalnie wyselekcjonowane hotele, apartamenty, studio i wille, zlokalizowane z dala od turystycznego zgiełku, z myślą o wszystkich, którzy pragną poczuć wyjątkowość śródziemnomorskiego klimatu, odkryć piękno greckiego krajobrazu i poobcować z lokalną ludnością i kulturą mieszkańców Grecji. 

Prywatny Przewodnik

Mieszkamy na Krecie od ponad dziesięciu lat, wraz z jej rodowitymi mieszkańcami, znamy ciekawe zakątki, piękne wąwozy oraz wiele interesujących tras trekkingowych. Przede wszystkim zależy nam na pokazaniu Krety z dala od zatłoczonych miejsc i komercyjnych atrakcji. Nasz zespół łączy miłość do Grecji, pasja podróżowania, bogate doświadczenie w turystyce a także indywidualne podejście do klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, bogatą wiedzę oraz miłą i kameralną atmosferę.

Lubimy wycieczki autokarowe, ale wolimy małe grupy i wycieczki autem. Dlaczego? Po pierwsze zatrzymujemy się w naszych ulubionych miejscach, punktach widokowych, tawernach. Po drugie chcemy zarazić naszych gości miłością do Krety, a na to potrzebujemy więcej czasu niż na standardowych wycieczkach grupowych.

Każdy z przewodników PlanetaGrecja mieszka na stałe na Krecie. Wiemy doskonale jak poruszać się bezpiecznie po wyspie, których dróg unikać a którymi podążać.  Nie cytujemy książek tylko mówimy jak tu jest naprawdę.

Oryginalne trasy,  warsztaty kulinarne połączone z degustacją lokalnych win, pod okiem mistrza i wiele wiele więcej... 

Zarezerwuj jedną z naszych wycieczek z prywatnym przewodnikiem lub napisz do nas i podziel się swoimi marzeniami a my zrobimy wszystko, aby stały się one rzeczywistością.

Pozwól, że pokażemy Ci Kretę widzianą naszymi oczami... 

Wynajem samochodów

Kreta to największa grecka wyspa, oferuje ogromne możliwości dla poszukiwaczy unikalnych miejsc, miłośników spotkań z lokalnymi mieszkańcami i wszystkich, którzy pragną poznać kulturę kreteńską. Polecamy wynajęcie samochodu wszystkim, którzy planują odkrywać wyspę samodzielnie, chcą być niezależni od rozkładów jazdy, grupy czy ustalonego programu.

Transfery

Oferujemy prywatny transport z portu, lotniska, dworca do hotelu, w którym się Państwo zatrzymają oraz wszędzie tam, gdzie chcecie dotrzeć z prywatnym kierowcą. Odwiedź nasz sektor z prywatnym transferem i wybierz opcję idealną dla Ciebie lub napisz do nas, jeśli interesuje Cię jakikolwiek inny serwis transportowy.

Wycieczki grupowe i indywidualne

Na naszej planecie obowiązuje jedna zasada: promować lokalną kulturę, tradycję, kuchnię regionalną oraz wyjątkową przyrodę. Zależy nam, żeby nasi goście zbliżyli się do lokalnych mieszkańców, poznali ich codzienne życie, język, posmakowali lokalnych specjałów i rozkoszowali się pięknem greckiego krajobrazu.

Oferujemy szeroki wachlarz wycieczek grupowych oraz z prywatnym przewodnikiem, skoncentrowanych wokół historii i natury Krety. 

 

GALLERY